Turinio valdymo sistema TVS

Turinio valdymo sistema TVS

LT EN
Pamiršau slaptažodį
 

Kas yra easywebmanager TVS?

Kas yra turinio valdymo sistema (TVS)?

Turinio valdymo sistema (TVS) – įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.

Kas yra easywebmanager TVS?

Easywebmanager TVS tai programinė įranga skirta valdyti/keisti/atnaujinti interneto svetainės informaciją. Sistema tinka tiek nedidelės apimties projektams, tiek sudėtingiem informaciniam portalam, bei elektroninės komercijos projektams. 

Kiekvienam projektui pagal poreikius galima pritaikyti modulius iš jau sukurtų easywebmanager sisteminių modulių plataus asortimento. Išskirtiniais atvejais galima sistemą suderinti ir išplėsti specifiniais sprendimais. 

Easywebmanager sistemos architektūra suprojektuota tokiu principu, kad susideda iš individualių modulių. Pagrindiniai sistemos moduliai numato galimybę kurti tekstus, redaguoti meniu, administruoti programos naudotojus, tvarkyti tiek vaizdinę, tiek grafinę informaciją, įvairius dokumentus (pdf, doc, xls bei kt.). Sistema gali būti lengvai praplečiama papildomais specifiniais moduliais, pritaikomais pagal konkrečius jūsų poreikius, pvz.: naujienos, straipsniai, prekių ar paslaugų katalogai, bei įvairūs elektroninės komercijos moduliai - prekių ir paslaugų užsakymo bei vykdymo modulis, bankiniai bei kitokio pobūdžio atsiskaitymai, naujienlaiškių siuntimas. Daugiau informacijos apie modulius.

Easywebmanager TVS nuolat tobulinama ir vystoma prisitaikant prie šiuolaikinių tendencijų bei reikalavimų. Sistemą nuolatos galima atnaujinti ir įdiegti naujus modulius bei praplėsti valdymo funkcionalumą.

Easywebmanager lengvai suderinamas duomenų apsikeitimas su kitomis sistemomis XML pagrindu, todėl jūsų publikuojamos naujienos, straipsniai ar produktai gali būti lygiagrečiai pateikiami ir kitose svetainėse. Galimas ir atvirkštinis duomenų apsikeitimas, kuomet kitose sistemose saugoma informacija įkeliama į jūsų svetainę.