Turinio valdymo sistema TVS

Turinio valdymo sistema TVS

LT EN
Pamiršau slaptažodį
 

TVS easywebmanager 3.0 trumpas naujų galimybių pristatymas

Greitai startuosianti trečioji turinio valdymo sistemos easywebmanager versija savo naudotojams žada pristatyti kur kas daugiau naujų bei iki šiol dar plačiai neaptartų galimybių. Dėka daugelio ankstesniųjų turinio valdymo sistemos vartotojų užklausų, keletas naujų galimybių trumpai bus atskleistos šiame straipsnyje.

Google žemėlapių integravimo poreikis buvo gerai žinomas ir itin aktualus plačiam ratui el. verslo atstovų, TVS administratorių ir, be abejo, kūrėjų, todėl ši nauja turinio valdymo sistemos galimybė galiausiai suteikiama easywebmanager 3.0 versijos būsimiems vartotojams. Tai reiškia, jog easywebmanager 3.0 versija savo sudėtyje įtraukia ir kur kas pažangesnį bei daugiau funkcijų praturtintą WYSIWYG redaktorių su integruotais Google žemėlapiais bei kitais alternatyviais valdymo įrankiais.

Praktiškas bei patogus paieškos vykdymas svetainėje visuomet buvo labai svarbus ir naudingas aspektas funkciniu atžvilgiu, tačiau ką daryti tuo atveju, jei bet kokio įrašo paiešką būtina vykdyti tiesiog turinio valdymo sistemos terpėje, ieškoti bei tvarkyti įrašus vienu metu? Ar Jūsų turinio valdymo sistema numato šias perspektyvas? Kaip ten bebūtų, easywebmanager 3.0 versijos sistemoje ši galimybė jau suteikiama ir įgalina Jus ieškoti bei valdyti informacijos įrašus čia pat vienoje vietoje, įskaitant ir kitus patogius paieškos būdus – filtravimą, rūšiavimą ir kt.

Kalbant apie modulių struktūrą ir jų tarpusavio susietumą, verta paminėti tai, jog ši iki šiol sudėtingai atrodanti galimybė taipogi išspręsta bei numato individualių modulių kombinavimą. Tai gali būti suprasta elementariu pavyzdžiu: įsivaizduokite, jog Jums kilo poreikis apjungti naujienų bei galerijos modulius turinio valdymo sistemoje ir pageidaujamą rezultatą atvaizduoti svetainėje. Iš pažiūros tai atrodo ganėtinai sudėtinga, tačiau anaiptol, 3.0 easywebmanager versijoje - paprastai realizuojama tiesiog keletos funkcijų etapais. Rezultate, pageidaujami moduliai, įgauna Jūsų kombinuoto modulio vaizdo esmę. Lygiai tokiu pat elementariu būdu naujoje turinio valdymo sistemos versijoje realizuoti ir formos bei dokumentų valdymai. Šios funkcijos patobulintos tiek platesniu panaudos atveju, tiek racionaliu naudojimu iš vartotojų pusės.

Galiausiai vienas iš vartotojų mėgstamiausių modulių – statistika, taipogi neliko nepatobulinta. Detalesnė informacija apie tai, bei apie daugelį kitų pakeitimų bus pristatyta artimiausiu metu.